r10.net ile İftar Yemeğinde Buluştuk

Artık geleneksel hale gelmiş r10.net ve İftar Yemeği etkinliği dün gerçekleşti ve ben de katılma şansı buldum.

r10.net Geleneksel İftar Yemeği 2016 / İstanbul

Yaklaşık 1-2 hafta önce kadar r10.net İstanbul İftar Yemeği buluşması konusu açıldığında katılmayı planlamasam da 1-2 gün sonrasında en azından gidip bir kaç kişi ile tanışsam da kârdır diye düşünüp katılma kararı almıştım ve ismimi yazdırmıştım.

Yer olarak r10 ekibi, Ortaköy Sahilde My Deniz Restaurant’ı seçmişlerdi. Konum olarak gayet iyi yerde bulunan ve neredeyse her yere ulaşımı kolaylıkla sağlanan yer olması da bir avantaj sayılabilirdi.

Ayrıca bu güzel güne özel bir çekiliş fikri vardı ve gayet çekiliş heyecanı ile katılmıştım etkinliğe 🙂 (Bu heyecan katılma kararı aldıktan sonra başlamıştı, katılmamda bir değişikliğe sebep olmadı)

Sunulan Hediyeler:

2 Adet 1 Aylık Sponsorlu Konu (Aylık Ücret: 130$)
1 Adet 1 Yıllık Platin Üyelik (Normalde 250$ gibi bir fiyat ama sınırsız olan. Yıllık hesabını bilmiyorum ve en üst üye grubu)
5 Adet 6 Aylık Gold Üyelik (Yıllık Ücret: 75$)
7 Adet 6 Aylık Silver Üyelik (Yıllık Ücret: 9,45$)

—–

Sizce 15 ödül sunulan bu çekilişte benim bahtım neydi?
Benim de hiç beklemediğim bir şeydi… Ben premium üyelik kazanma heyecanı ile gitmeme rağmen kazanamamış ve üzüntüye düşmüştüm.

Sonrasında kazananların açıklandığı listenin en üst sırasına gözüm kaydı ve kendi adımı en üst ödülün yanında görünce sevindim ama kazandığım ödülün işime yaramayacağını anladığımda yine üzülmüştüm ve yetkilerle temasa geçip premium üyelik hakkında biraz görüştükten sonra güzel bir süre boyunca Gold Üyelik avantajlarına erişmiş oldum.

—–

Bu iftar yemeğinde ve güzel gecede emeği geçen tüm r10.net yönetim ekibine, katılan tüm üyelere ve yan restaurantın müşterilerini “haksız rekabet” yaparak bizim yemek yediğimiz restaurant’a çekmeyi başaran koca yürekli garson bey hepinize teşekkür ederim.

Umarım daha sonra da bu tür etkinliklerde görüşebiliriz.