Chuck

Üniversitede ki kankası yüzünden zorunlu olarak ajan olan birinin hikayesi: Chuck Bartowski.. ya da Charles Carmichael..

Dizinin konusu,

Gencimiz (Chuck Bartowski), Stanford Üniversitesinde okumaktaydı fakat talihsiz bir durum yüzünden mezuniyetine yakın, okuldan atıldı. Çok üzücü değil mi? Chuck’ımız Buy More’da çalışıyordu, komik arkadaşlar, eğlenceli ortam bla bla.. Taa ki bir gün, Stanford’da tanıştığı arkadaşı Bryce’ın gönderdiği gizemli mail tüm hayatını değiştirene kadar..

Aşk hayatından, aile hayatına.. Bin bir türlü entrika, olaylar ve tabi tadında espritüel replikler. Muazzam bir diziydi açıkçası..

Diziye ilk başladığım zamanlarda yazdığım yazıda, Muhammet Kavlakçı arkadaşımız bana Sarah’ı beğenmediğimden dolayı sitem etmişti 🙂 Aslında haklıydı da, olaylar geliştikçe – ee 5 sezon, boru değil 🙂 – Sarah’ya da kanım ısındı..

Dikkat! Bu bölüm spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız.
Dizinin başrolü dışında da tüm karakterler neredeyse başrol edasındaydı. Morgan olsun, Casey olsun, Big Mike olsun, hatta JeffSter (Jeffrey & Lester) olsun.. Hepsi harika oyunculuk çıkardılar, tabi burada senaristleri de tebrik etmek lazım.. Ya da hepsini tebrik etmek lazım. Good work guys!

Eğer bu yazıyı okuyup, Chuck’a başlama hevesiniz geldiyse sakın durmayın. Başlayın ve bitirin. Burada bekliyor olacağım 🙂

See You!

Bu içerik 3 Aralık 2017 tarihinde güncellendi.