İzlemeniz gereken 7 yabancı dizi

1. Prison Break

Aksiyon, Dram, Suç // IMDb: 8,5

Prison Break

Prison Break

Suçsuz yere idam cezasına çarptırılan ağabeyini kurtarmak için türlü zeka oyunları oynayan Michael Scofield’ın hikayesi ele alınıyor.

2. Lost

Dram, Fantastik, Macera // IMDb: 8,4

Lost

Lost

Oceanic Hava Yolları’nın 815 numaralı seferinin okyanus üzerinden geçerken manyetik bir sorun nedeniyle devasa bir adaya düşer. Jack Shephard, Kate Austen ve diğer tüm yolcuların konusu ele alınan dizide her an farklı bir aksiyon yaşanıyor.

3. The Walking Dead

Dram, Gerilim, Korku // IMDb: 8,6

The Walking Dead

The Walking Dead

Telsizden gelen ihbar üzerine olay yerine gidip yaralanan ve komaya giren Rick Grimes’ın yokluğunda geçen sürede olanlar, uyandığında bildiği, tanıdığı hayattan esmer kalmamıştı.

4. Spartacus

Aksiyon, Biyografi, Macera // IMDb: 8,6

Spartacus

Spartacus

Yurdundan ve sevdiği kadından zorla ayırtılan Spartacus’un savaş, hırs ve diğer hikayeleri anlatılıyor.

5. Chuck

Aksiyon, Dram, Komedi // IMDb: 8,2

Chuck

Chuck

Bilgisayarına gelen bir mesajı açmasıyla, boş hayatı artık o kadar boş olmayacaktı. Devlet tarafından farklı kademelerden iki ajan tarafından eğitilen ve ajanlığa doğru yürüyen Chuck’ın hikayesi anlatılıyor.

6. Supernatural

Dram, Fantastik, Korku // IMDb: 8,6

Supernatural

Supernatural

Anneleri sarı gözlü bir yaratık tarafından katledilen Winchester kardeşler, yaşanan o olaydan sonra yaratığı avlamaya çalışırlar ve kendilerini yaratıklarla olan savaşların ortasında bulurlar.

7. Smallville

Dram, Macera, Romantik // IMDb: 7,5

Smallville

Smallville

Her efsanenin başlangıcı olduğu gibi, Superman efsanesinin de geçmişi Smallville’e dayanmaktadır. Clark Kent’in kahramanlığa giden yolunda; Lex Luthor’ın da kötülüğe gittiği yolu da görüyoruz.